Antimigrenózní masáž

antimigrenózní masáž

Antimigrenózní masáž (chiromasáž) je speciální masáž krku a obličeje. Provádí se vleže na zádech. Používá speciální hmaty, spojené s lehkou mobilizací páteře. Antimigrenózní masáž působí na lymfatický, žilní a cévní systém a směřuje k tomu, aby akutní bolesti hlavy, napětí a migrény pominuly v co nejkratší době. Antimigrenózní masáž prokrvuje masírované části, do kterých tak lépe proudí živiny a zároveň se odplavují škodlivé látky. Antimigrenózní masáž je velmi příjemná a uklidňující.

Antimigrenózní masáž je vhodná pro každého s bolestmi krční páteře a obecně pro každého, kdo si chce odpočinout a načerpat novou energii.

Antimigrenózní masáž jen pro ženy?

Antimigrenózní masáž byla dříve vyžadována spíše ženami, nicméně v poslední době se stává stále oblíbenější i u mužské části populace. Odborné dotyky, působící v oblasti obličeje, vlasové části a krku, zaručují nejen příjemný relax, ale také výrazné omlazení pokožky a přirozené vyrovnání vrásek...

Zůstává však pravdou, že větší důraz na mladistvý vzhled pokožky stále kladou spíše dámy, než pánové. Proto je také jistě potěší informace, že při vzniku vrásek není zdaleka nutné hned volit cestu chemie a plastických operací - jemnou chiromasáží obličeje je totiž docíleno důkladného prokrvení pokožky, které projasní zašedlou kůži a kruhy pod očima, způsobené únavou, zmizí.

Antimigrenózní masáž je také vhodným doplňkem hloubkového čištění pleti, které se doporučuje podstupovat jedenkrát měsíčně. Zdravě a svěže vypadající pleť v oblasti obličeje a dekoltu lze totiž stěží docílit jen drahými krémy - ty plní svou funkci jen při správném prokrvení místa, na které jsou aplikovány. K dosažení maximálního efektu tak poslouží právě antimigrenózní masáž.

Účinky antimigrenózní masáže na pohybový aparát

Antimigrenózní masáž nepůsobí blahodárně jen na vzhled pokožky - důležitou funkci plní také v regeneraci pohybového aparátu v oblasti šíje a ramen. Antimigrenózní masáž uvolňuje šíjové svalstvo, které má tendenci tuhnout sedavým zaměstnáním či jakoukoliv jednostranně zaměřenou činností. Problémy s krční částí páteře se dají zásadně omezit vhodným procvičením a strečinkem, kterým se zabraňuje zkracování svalstva. Pokud však ani pravidelný pohyb nestačí, je třeba požádat o pomoc odborníka. Pravidelným masírováním šíje a ramen lze docílit snížení problémů na minimum, nezřídka i jejich úplného odstranění.

Stačí tedy jen přijít do salónu, položit se na lehátko a nechat na sebe působit ozdravné a regenerující dotyky zkušené masérky. Třicet minut antimigrenózní masáže splní funkci kvalitního pleťového krému a navíc odstraní i problémy s krční páteří.

Kdy antimigrenózní masáž vhodná není:

  • po operaci krční páteře
  • při akutní a zánětlivé bakteriální nemoci
  • při nádorovém onemocnění
 

Ceník procedur

 
 
 
Masáže Regenerace - úvodní stránka
 
 
© webdesign econtrol.cz 2024